Jaarsets BU 2002/2015(7); Themasets 2004, 07, 08, 13; VVV set 2003, etc. etc.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Jaarsets euro 1999/2007 compleet. Proof. 9 ex.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Jaarsets euro 1999/2018. BU. 23 ex.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Jaarsets 1982-1995 compleet. Proof. 14 ex.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Jaarsets 1996-2001 compleet. Proof. 6 ex.
Mehr...Schätzung: € 25,00
Jaarsets euro 2007/2013 compleet. Proof. 7 ex.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Jaarsets euro 2014/2017 compleet. Proof. 4 ex.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Promotiesets ERU, Koninklijke Marine, Den Besterd 2, PWS. 4 ex.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Themasets 2003, 14, 15, 16, 17(2). 6 ex.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Kerstset 2002(2); Dag van de Muntset 2002(2), 2003; WMF Basel 2004 en Karel V set 2003.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Lot eurosets, etc. w.o. abdicatiesets 1+2, etc.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Lot promotie muntsets w.o. Theo Peters zilver 2003, Mercedes, etc.
Mehr...Schätzung: € 30,00
Coincards in album. 2 Euro (11), 5 euro (54), 10 euro (5) + divers. O.a. Erasmus, Rome en EMU.
Mehr...Schätzung: € 250,00
Lot coincards. 1e Dag Architectuur; 1x 2 euro, 8x 5 euro en Willemspenning 2013.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Nederland 1e dag coincards 2008/2017 compleet. 24 ex.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Nederland coincards 2002/2017. Prachtige verzameling in 3 albums, unc, bu, etc. O.a. coincards 1/4, Vredespaleis foutdruk, HCF zilver 2014, 15, 16.
Mehr...Schätzung: € 1.000,00