16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 293

Los 293
Arnoldus Goudgulden z.j. In cassette KNM met certficaat.
Schätzung: € 100,00

Los 294

Los 294
Zilveren rijder 1792. Cnm. 2.17.133. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 80,00

Los 295

Los 295
1 Gulden 1712. Cnm. 2.17.152. Vrijwel prachtig.
Schätzung: € 50,00