Konto
Home
PROVINCIALE MUNTEN
Gelderland
16 Juni 2018 12:00
Lose:
1128
, Prebid:
nein
, Live-Auktion:
ja
Als Fliesen
Als Liste
Alle
Mit Bildern
Los 293
Arnoldus Goudgulden z.j. In cassette KNM met certficaat.
Schätzung:
€ 100,00
Los 294
Zilveren rijder 1792. Cnm. 2.17.133. Fraai/zeer fraai.
Schätzung:
€ 80,00
Los 295
1 Gulden 1712. Cnm. 2.17.152. Vrijwel prachtig.
Schätzung:
€ 50,00
Kategorie
Menu
PROVINCIALE MUNTEN
Gelderland