16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 306

Los 306
Halve zilveren rijder 1778. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 307

Los 307
Halve zilveren rijder 1786. FDC. Mooie melkwitte kleur en stempelglans.
Schätzung: € 300,00

Los 308

Los 308
Halve zilveren rijder 1787. Ruim prachtig.
Schätzung: € 175,00

Los 309

Los 309
Halve zilveren rijder 1788. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 310

Los 310
Gouden dukaat 1745. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 311

Los 311
Gouden dukaat 1760. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 312

Los 312
Gouden dukaat 1792. Cnm. 2.43.36. Zeer fraai-.
Schätzung: € 150,00

Los 313

Los 313
3 Gulden 1793. Cnm. 2.43.117. Prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 314

Los 314
Gouden dukaat 1758. Cnm. 2.43.46. Ca. prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 315

Los 315
Zilveren rijder 1758. Cnm. 2.43.107. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 316

Los 316
Zilveren rijder 1786. Cnm. 2.43.107. Montagespoor, overigens zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 317

Los 317
Gouden dukaat 1760. Cnm. 2.43.36. Ca. prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 318

Los 318
Zilveren dukaat 1792. Cnm. 2.43.92. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 319

Los 319
Zilveren rijder 1791. Cnm. 2.43.101. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00