Gouden dukaat 1756. Cnm. 2.46.16. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Leeuwendaalder op generaliteitsvoet 1647. Cnm. 2.46.24. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 60,00
1 Gulden 1764 met diverse chopmarks. Cnm. 2.46.57. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 30,00
1 Gulden 1794. Cnm. 2.46.57. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 30,00
Leeuwendaalder 1640. Cnm. 2.46.24. Fraai.
Mehr...Schätzung: € 40,00
3 Gulden 1791. Cnm. 2.46.55. Ca. zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
3 Gulden 1792. Cnm. 2.46.55. Ca. zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Duit 1658 op vierkant muntplaatje. Cnm. 2.46.91. Ca. zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Gouden rijder 1761. Cnm. 2.46.3. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 600,00
Halve gouden rijder 1761. Cnm. 2.46.4. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 500,00
3 Gulden 1791/1786. Cnm. 2.46.55. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 75,00
3 Gulden 1793/1785. Cnm. 2.46.55. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 70,00