16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 393

Los 393
100 Gulden goud 1978. UNC. 2 ex.
Schätzung: € 300,00

Los 394

Los 394
Schätzung: € 300,00

Los 395

Los 395
300 Gulden goud 1980. Prooflike.
Schätzung: € 100,00

Los 396

Los 396
Schätzung: € 100,00

Los 397

Los 397
300 Gulden goud 1980. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 398

Los 398
2 1/2 Gulden 2002. Met opdruk SPECIMEN. NGC SP 66. Zeldzaam.
Schätzung: € 200,00

Los 399

Los 399
10 Florin goud 2004. Juliana. Proof.
Schätzung: € 40,00

Los 400

Los 400
10 Florin goud 2004. Statuut. Proof.
Schätzung: € 150,00

Los 401

Los 401
10 Florin goud 2005. Jubileum. Proof.
Schätzung: € 150,00

Los 402

Los 402
10 Florin goud 2013. Inhuldiging. Proof.
Schätzung: € 75,00

Los 403

Los 403
100 Florin goud 2001. Status Aparte. Proof.
Schätzung: € 150,00

Los 404

Los 404
100 Gulden goud 1976F. Prooflike.
Schätzung: € 150,00

Los 405

Los 405
V.O.C. West-Friesland. X Stuiver 1786. Scho.75. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 406

Los 406
Scheepjesschelling 1802. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 40,00

Los 407

Los 407
1/4 Gulden 1908. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Zeldzaam.
Schätzung: € 500,00

Los 408

Los 408
1/2 Gulden 1834/27. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 40,00