100 Gulden goud 1978. UNC. 2 ex.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Mehr...Schätzung: € 300,00
300 Gulden goud 1980. Prooflike.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Mehr...Schätzung: € 100,00
300 Gulden goud 1980. UNC.
Mehr...Schätzung: € 100,00
2 1/2 Gulden 2002. Met opdruk SPECIMEN. NGC SP 66. Zeldzaam.
Mehr...Schätzung: € 200,00
10 Florin goud 2004. Juliana. Proof.
Mehr...Schätzung: € 40,00
10 Florin goud 2004. Statuut. Proof.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Florin goud 2005. Jubileum. Proof.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Florin goud 2013. Inhuldiging. Proof.
Mehr...Schätzung: € 75,00
100 Florin goud 2001. Status Aparte. Proof.
Mehr...Schätzung: € 150,00
100 Gulden goud 1976F. Prooflike.
Mehr...Schätzung: € 150,00
V.O.C. West-Friesland. X Stuiver 1786. Scho.75. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Scheepjesschelling 1802. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 40,00
1/4 Gulden 1908. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Zeldzaam.
Mehr...Schätzung: € 500,00
1/2 Gulden 1834/27. Ca. zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 40,00