16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 455

Los 455
5 Cent 1827 over 1818 Utrecht. FDC. Mooie patina.
Schätzung: € 175,00

Los 456

Los 456
5 Cent 1850. FDC.
Schätzung: € 20,00

Los 457

Los 457
5 Cent 1855. UNC.
Schätzung: € 30,00

Los 458

Los 458
5 Cent 1863. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 459

Los 459
5 Cent 1876. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 460

Los 460
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur.
Schätzung: € 30,00

Los 461

Los 461
5 Cent 1908. FDC.
Schätzung: € 30,00

Los 462

Los 462
5 Cent 1909. FDC.
Schätzung: € 80,00

Los 463

Los 463
5 Cent 1929. FDC.
Schätzung: € 20,00