Konto
Home
KONINKRIJK DER NEDERLANDEN 1813-HEDEN
5 Cent
16 Juni 2018 12:00
Lose:
1128
, Prebid:
nein
, Live-Auktion:
ja
Als Fliesen
Als Liste
Alle
Mit Bildern
Los 455
5 Cent 1827 over 1818 Utrecht. FDC. Mooie patina.
Schätzung:
€ 175,00
Los 456
5 Cent 1850. FDC.
Schätzung:
€ 20,00
Los 457
5 Cent 1855. UNC.
Schätzung:
€ 30,00
Los 458
5 Cent 1863. FDC.
Schätzung:
€ 40,00
Los 459
5 Cent 1876. FDC.
Schätzung:
€ 40,00
Los 460
5 Cent 1907. FDC. Sublieme kleur.
Schätzung:
€ 30,00
Los 461
5 Cent 1908. FDC.
Schätzung:
€ 30,00
Los 462
5 Cent 1909. FDC.
Schätzung:
€ 80,00
Los 463
5 Cent 1929. FDC.
Schätzung:
€ 20,00
Kategorie
Menu
5 Cent