16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 561

Los 561
Schätzung: € 1.500,00

Los 562

Los 562
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai+.
Schätzung: € 175,00

Los 563

Los 563
2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 564

Los 564
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 565

Los 565
2 1/2 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 566

Los 566
2 1/2 Gulden 1841. UNC-. Zeldzaam jaar, zeker in deze mooie kwaliteit.
Schätzung: € 3.500,00

Los 567

Los 567
2 1/2 Gulden 1842. UNC-.
Schätzung: € 750,00

Los 568

Los 568
2 1/2 Gulden 1845a. UNC-.
Schätzung: € 500,00

Los 569

Los 569
2 1/2 Gulden 1845b. Streepje tussen kroon en wapen. UNC-. Schaars in deze mooie kwaliteit.
Schätzung: € 900,00

Los 570

Los 570
2 1/2 Gulden 1845. Parel op de band. UNC-. Schaars in deze hoge kwaliteit.
Schätzung: € 1.400,00

Los 571

Los 571
2 1/2 Gulden 1846. Lelie. UNC.
Schätzung: € 600,00

Los 572

Los 572
2 1/2 Gulden 1847. UNC. Mooie kleur.
Schätzung: € 250,00

Los 573

Los 573
2 1/2 Gulden 1848. UNC. Mooie kleur.
Schätzung: € 250,00

Los 574

Los 574
2 1/2 Gulden 1849. UNC. Mooie kleur.
Schätzung: € 500,00

Los 575

Los 575
2 1/2 Gulden 1850. Prachtig+.
Schätzung: € 100,00

Los 576

Los 576
2 1/2 Gulden 1852a. FDC. NGC 61.
Schätzung: € 300,00