10 Gulden goud 1897b. FDC.
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1897b. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 140,00
Mehr...Schätzung: € 140,00
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1897b/1897. UNC.
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1897b/189_. FDC.
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1897b/189_. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Mehr...Schätzung: € 250,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 200,00
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 200,00
10 Gulden goud 1911. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1913. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1917. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00