16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 690

Los 690
Gouden dukaat 1830 Utrecht. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 691

Los 691
Gouden dukaat 1835. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 692

Los 692
Gouden dukaat 1838. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 693

Los 693
Gouden dukaat 1841 Lelie. FDC. Mooie stempelglans.
Schätzung: € 250,00

Los 694

Los 694
Gouden dukaat 1849. UNC.
Schätzung: € 200,00

Los 695

Los 695
Gouden dukaat 1905. Prachtig/FDC. Zeldzaam.
Schätzung: € 750,00

Los 696

Los 696
Gouden dukaat 1908. UNC.
Schätzung: € 800,00

Los 697

Los 697
Gouden dukaat 1910. Prachtig/FDC. Zeldzaam.
Schätzung: € 500,00

Los 698

Los 698
Gouden dukaat 1917. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 699

Los 699
Gouden dukaat 1917. Prachtig-.
Schätzung: € 80,00

Los 700

Los 700
Gouden dukaat 1920. Ca. prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 701

Los 701
Gouden dukaat 1921. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 702

Los 702
Gouden dukaat 1921. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 703

Los 703
Gouden dukaat 1921. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 704

Los 704
Gouden dukaat 1922. Ca. prachtig.
Schätzung: € 350,00

Los 705

Los 705
Gouden dukaat 1923. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00