Koninkrijk lot divers. 10 cent / 1/2 gulden.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Nederlands Oorlogsgeld in cassette en 2x Krooncollectie.
Mehr...Schätzung: € 30,00
Albums divers w.o. veel zilver
Mehr...Schätzung: € 250,00
Doos Koninkrijk w.o. Juliana overcompleet + iets wereld.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Koninkrijk + iets provinciaal divers w.o. zilver.
Mehr...Schätzung: € 30,00
1/2 Cent 1822/1940. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten. Bekijken!
Mehr...Schätzung: € 300,00
1 , 2 1/2 , 5 Cent. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Mehr...Schätzung: € 100,00
10 Cent 1826/1944. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Mehr...Schätzung: € 150,00
25 Cent 1824/1944 en 1/2 gulden 1848/1930. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Mehr...Schätzung: € 200,00
1 Gulden 1851, 58, 60, 61, 63, 64, 66. Zeer fraai en prachtig. 7 ex.
Mehr...Schätzung: € 150,00
1 Gulden 1892, 97, 98, 1901, 04, 05, 07, 08, 09, 10 t/m 31, 39, 40, 43d, 44p.
Mehr...Schätzung: € 300,00
1 Gulden 1843/1940. Handelslot w.o. betere jaren en kwaliteiten.
Mehr...Schätzung: € 100,00
2 1/2 Gulden Willem II. 1842/1849 compleet. Nette kwaliteit. 11 ex.
Mehr...Schätzung: € 250,00
2 1/2 Gulden Willem III 1849, 51, 52, 54, 56, 58, 59. Nette kwaliteit. 7 ex.
Mehr...Schätzung: € 150,00
2 1/2 Gulden Willem III 1860, 61, 62, 64/74kl. Nette kwaliteit. 15 ex.
Mehr...Schätzung: € 250,00
2 1/2 Gulden 1929/1943D incl. beide grof haren. Nette kwaliteit. 12 ex.
Mehr...Schätzung: € 150,00