Koninkrijk. 10 Cent 1827 Utrecht. NGC slab: MS 67.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Koninkrijk. 10 Cent 1849a. Willem II. Mooie kleur. FDC.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Koninkrijk. 10 Cent 1849. Willem III. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
Mehr...Schätzung: € 1.000,00
Koninkrijk. 10 Cent 1855 over 1845. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Mehr...Schätzung: € 1.000,00
Koninkrijk. 10 Cent 1859. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Koninkrijk. 10 Cent 1863. PCGS slab: MS 64.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Koninkrijk. 10 Cent 1868. NGC slab: MS 66. Uiterst zeldzaam in deze unieke kwaliteit.
Mehr...Schätzung: € 2.500,00
Koninkrijk. 10 Cent 1868. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Koninkrijk. 10 Cent 1869. Mooie kleur. FDC.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Koninkrijk. 10 Cent 1874a. 1e Halfjaar. Fraai+.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Koninkrijk. 10 Cent 1880. Lichte patina. FDC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Koninkrijk. 10 Cent 1880. FDC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Koninkrijk. 10 Cent 1881. FDC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Koninkrijk. 10 Cent 1882. NGC slab: MS 66.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Koninkrijk. 10 Cent 1887. Lichte patina. FDC.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Koninkrijk. 10 Cent 1889. FDC.
Mehr...Schätzung: € 75,00