4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 639

Los 639
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1937. FDC.
Schätzung: € 30,00

Los 640

Los 640
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1939. FDC.
Schätzung: € 30,00

Los 641

Los 641
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1943 Denver. FDC.
Schätzung: € 30,00

Los 642

Los 642
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1971. MISSLAG. In messing geslagen. Interessant!
Schätzung: € 250,00

Los 643

Los 643
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1979, Unie van Utrecht. MISSLAG. Geknipt muntplaatje. Ongebruikelijk dat dergelijke grote munten langs de controle naar buiten komen. Interessant!
Schätzung: € 75,00

Los 644

Los 644
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Fantastische melkwitte kleur. FDC.
Schätzung: € 2.500,00

Los 645

Los 645
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Zeer fraai.
Schätzung: € 400,00

Los 646

Los 646
Koninkrijk. 3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Subliem stuk met lichte beginnende patina met daar doorheen een heerlijke stempelglans. FDC. 3 Guldenstukken in deze kwaliteit zijn uitermate schaars!
Schätzung: € 2.500,00

Los 647

Los 647
Koninkrijk. 3 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Montagesporen. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 300,00

Los 648

Los 648
Koninkrijk. 5 Gulden goud of Halve Gouden Willem 1850. Sch.547. Oplage slechts enkele stuks. NGC slab: PF 64 Ultra Cameo. Zeer aantrekkelijk topstuk!
Schätzung: € 7.500,00

Los 649

Los 649
Koninkrijk. 5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 650

Los 650
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. UNC.
Schätzung: € 2.500,00

Los 651

Los 651
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1842. Sch.502. Oplage slechts 860 ex. Zeldzaam stuk. UNC.
Schätzung: € 8.000,00

Los 652

Los 652
Koninkrijk. 10 Gulden goud of Gouden Willem 1848. Sch.500. Oplage slechts 101 ex. Uiterst zeldzaam topstuk in fantastische kwaliteit. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. FDC.
Schätzung: € 15.000,00

Los 653

Los 653
Koninkrijk. 10 Gulden goud of Gouden Willem 1850. Sch.545. Oplage slechts enkele stuks. NGC slab: PF 63 Cameo. Zeer aantrekkelijk topstuk!
Schätzung: € 12.000,00

Los 654

Los 654
Koninkrijk. 10 Gulden goud of Gouden Willem 1851. Sch.546. UNC.
Schätzung: € 3.500,00