Holland. Philips de Schone 1494-1506. Philippus goudgulden. D.510. Ca. zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Holland. Gouden rijder 1751. D.782; Cnm 2.28.47. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Holland. Gouden rijder 1763. D.782; Cnm 2.28.47. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 600,00
Holland. Gouden rijder 1763. D.782; Cnm 2.28.47. Montagesporen. Fraai+.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Holland. Halve gouder rijder 1750 over 1749. Mooie duidelijke jaartalwijziging. D.783; Cnm 2.28.48. Ca. prachtig.
Mehr...Schätzung: € 750,00
Holland. Halve gouder rijder 1760. D.783; Cnm 2.28.48. FDC-.
Mehr...Schätzung: € 750,00
Holland. Dubbele gouden dukaat 1760. D.773; Cnm. 2.28.52. Montagespoor. Fraai.
Mehr...Schätzung: € 400,00
Holland. Gouden dukaat 1758. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Holland. Gouden dukaat 1761. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Holland. Gouden dukaat 1763. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 225,00
Holland. Gouden dukaat 1776. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 225,00
Holland. Gouden dukaat 1777. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 250,00
Holland. Gouden dukaat 1778. D.775; Cnm 2.28.54. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 225,00
Holland. Gouden dukaat 1780. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. FDC.
Mehr...Schätzung: € 400,00
Holland. Gouden dukaat 1781. D.775; Cnm 2.28.54. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 300,00