Gouden rijder 1761 mmt. haan. Cnm. 2.46.3; D.843. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Leeuwendaalder 1617. Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Leeuwendaalder 1651. Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Prinsendaalder 1593. Cnm 2.46.28. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Prinsendaalder 1597. Cnm 2.46.28. Zeer fraai-.
Mehr...Schätzung: € 125,00
Zilveren rijder 1666. Cnm 2.46.38. Fraai+.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Zilveren rijder 1673. Cnm 2.46.38; D.1019. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Scheepjesschelling 1754. Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 30,00