Nederland. 1 Gulden 1914 zilverbon. Alm 01-1b. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Nederland. 1 Gulden 1914 zilverbon. Alm.01-1c; PL1,c1. UNC.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Nederland. 1 Gulden 1914 zilverbon. Serie van 4 proeven. PL1,p1,p2,p3 en geperforeerde blanco biljet met cijfer 1. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Alm.02-1b;PL2a2. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 400,00
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Alm.02-2b;PL2b2. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Alm.02-3;PL2c1. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Proefdruk. PL2.p1.b. UNC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Proefdruk. PL2.p1.c. UNC.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Nederland. 1 Gulden 1916 zilverbon. Proefdruk. PL2.p1.d1. UNC.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Nederland. 1 Gulden 1920 zilverbon. Alm.03-1a;PL3a. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 400,00
Nederland. 1 Gulden 1920 zilverbon. Alm.03-1b;PL3b. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 600,00
Nederland. 1 Gulden 1938 zilverbon. Alm.04-1a;PL4a. UNC.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Nederland. 1 Gulden 1938 zilverbon. Proefdruk. PL4p2a. Prachtig/UNC.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Nederland. 1 Gulden 1943 muntbiljet. Alm.05-1;PL5a1. Serie FW. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Nederland. 1 Gulden 1943 muntbiljet. Alm.05-1;PL5b. Serie FZ. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 10,00
Nederland. 1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm.06-1aa;PL6a2. UNC.
Mehr...Schätzung: € 100,00