Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 159Z .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 250,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1557. vGH 210-1c; Delm. 12; Vanhoudt 253. R1. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Brabant. Maastricht. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1559. CNM 2.07.9; vGH 210-2c; Vanhoudt 253. R2. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 250,00
Brabant. Maastricht. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1558. CNM 2.07.9; vGH 210-2c; Vanhoudt 253. R1. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Brabant. Maastricht. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1572. CNM 2.07.12; vGH 210-2e; Vanhoudt 298. R2. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 750,00
Artois. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1587 Arras. vGH 210-9; Delm.38 R2; Vanhoudt 363 R3. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Heerlijkheid Doornik / Tournai. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588. vGH 210-14; Delm. 45; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 250,00
Heerlijkheid Doornik / Tournai. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1589. vGH 210-14; Delm. 45; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 250,00
Namen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1592. vGH 210-13b; Delm.44; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 200,00