![Los 97](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/97-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b2.R. Replacement. Fraai+.
Mehr...Schätzung: € 10,00
![Los 98](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/98-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c. UNC.
Mehr...Schätzung: € 50,00
![Los 99](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/99-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c.R. Replacement. UNC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
![Los 100](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/100-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c.R. Replacement. UNC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
![Los 101](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/101-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45d2. Invulserie. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
![Los 102](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/102-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47b2.R. Replacement. Zeldzaam. UNC.
Mehr...Schätzung: € 750,00
![Los 103](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/103-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47c. UNC.
Mehr...Schätzung: € 25,00
![Los 104](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/104-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47d1. UNC.
Mehr...Schätzung: € 50,00
![Los 105](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/105-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47e2. UNC.
Mehr...Schätzung: € 15,00
![Los 106](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/106-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1b;PL47a2. UNC.
Mehr...Schätzung: € 50,00
![Los 107](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/107-m.jpg)
Nederland. 10 Gulden 1997. IJsvogel. Alm.50-1;PL48b2. UNC.
Mehr...Schätzung: € 100,00
![Los 108](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/108-m.jpg)
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1. Buiten omloop gesteld. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
![Los 109](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/109-m.jpg)
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
![Los 110](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/110-m.jpg)
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 150,00
![Los 111](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/111-m.jpg)
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a2. Buiten omloop. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
![Los 112](https://do98rm8ykq2qh.cloudfront.net/pas/35/112-m.jpg)
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a2. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00