16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 367

Los 367
Utrecht. Zilveren dukaat 1799. Sch.68. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 368

Los 368
Utrecht. Zilveren dukaat 1801. Sch.70a. Ca. prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 369

Los 369
Utrecht. Zilveren dukaat 1802. Sch.71. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 370

Los 370
Holland. 3 Gulden 1795. Sch.79. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 371

Los 371
West-Friesland. 3 Gulden 1795. Sch.85. Prachtig.
Schätzung: € 125,00

Los 372

Los 372
Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 373

Los 373
Schätzung: € 100,00

Los 374

Los 374
Gelderland. 1 Gulden 1795. Sch.89. FDC. Sublieme kleur met lichte patina!
Schätzung: € 250,00

Los 375

Los 375
Zeeland. Duit 1797. Sch.109. Ruim prachtig.
Schätzung: € 30,00