1 Gulden 1916 zilverbon. Alm. 02-1b. UNC-.
Mehr...Schätzung: € 300,00
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1a. UNC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1b. UNC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
1 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 06-1c. UNC.
Mehr...Schätzung: € 75,00
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Alm. 13-a. UNC.
Mehr...Schätzung: € 60,00
2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Alm. 13-b. UNC.
Mehr...Schätzung: € 10,00
2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Alm. 15-1c. UNC.
Mehr...Schätzung: € 100,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-1a. UNC. 7 ex.
Mehr...Schätzung: € 50,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-1b. Serie XC. Vrijwel UNC.
Mehr...Schätzung: € 50,00
5 Gulden 1966 bankbiljet. Alm. 23-2. Serie 6AA. UNC. Schaars.
Mehr...Schätzung: € 350,00
5 Gulden 1973 bankbiljet. Alm. 24-1. UNC. 3 ex.
Mehr...Schätzung: € 15,00
10 Gulden 1852 muntbiljet. Handtekening Betz. Alm. 31-6. Ca. fraai/fraai+. Uiterst zeldzaam in alle kwaliteiten.
Mehr...Schätzung: € 8.000,00
10 Gulden 1852 muntbiljet. Handtekening Van Bosse. Alm. 31-8. Ca. fraai/zeer fraai. Uiterst zeldzaam in alle kwaliteiten.
Mehr...Schätzung: € 9.000,00
10 Gulden 1894 muntbiljet. Alm. 34-4. Prachtig. Zeldzaam in deze hoge kwaliteit, de NVMH Muntalmanak vermeldt niet beter dan prachtig.
Mehr...Schätzung: € 5.000,00
10 Gulden 1904 bankbiljet. Alm. 36-4b. Enkele vlekjes en hoekje eraf. Fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00
10 Gulden 1921 bankbiljet. Alm. 38-1b. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 600,00