4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 329

Los 329
Gelderland. Arnoldus goudgulden. Fraai/zeer fraai. In cassette + certficaat KNM.
Schätzung: € 150,00

Los 330

Los 330
Gelderland. Philipsdaalder 1557. CNM 2.17.8; vGH 210-6aa; Vanhoudt 253. Zeer fraai+.
Schätzung: € 200,00

Los 331

Los 331
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 332

Los 332
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 333

Los 333
Schätzung: € 150,00

Los 334

Los 334
Gelderland. Halve gouden rijder 1760. D.654; Cnm 2.17.69. Prachtig.
Schätzung: € 500,00