4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 344

Los 344
Kampen. Rozenobel z.j. (1600) met letter C in de vlag. Delm. 1106 R1; CNM 2.30.6; HPM Ka 05. UNC.
Schätzung: € 2.500,00

Los 345

Los 345
Kampen. Rozenobel z.j. (1600) met letter C in de vlag. Delm. 1106 R1; CNM 2.30.6; HPM Ka 05. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 1.250,00

Los 346

Los 346
Kampen. Dubbele Gouden Dukaat z.j. (1582-1593) Spaans type. Delm. 1099-1100 R3-R4; CNM 2.30.12; HPM Ka 07. Zeer fraai.
Schätzung: € 1.250,00