4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 348

Los 348
Utrecht. Gouden rijder 1751. D.970; Cnm 2.43.37. Prachtig.
Schätzung: € 600,00

Los 349

Los 349
Utrecht. Halve gouder rijder 1750. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
Schätzung: € 400,00

Los 350

Los 350
Utrecht. Halve gouder rijder 1761 over 1751. Onbekende overslag. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
Schätzung: € 400,00

Los 351

Los 351
Utrecht. Utrecht. Gouden dukaat 1790. Cnm 2.43.46. Zeer fraai.
Schätzung: € 175,00

Los 352

Los 352
Schätzung: € 175,00