4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 501

Los 501
Koninkrijk. 10 Cent 1827 Utrecht. NGC slab: MS 67.
Schätzung: € 200,00

Los 502

Los 502
Koninkrijk. 10 Cent 1849a. Willem II. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 503

Los 503
Koninkrijk. 10 Cent 1849. Willem III. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
Schätzung: € 1.000,00

Los 504

Los 504
Koninkrijk. 10 Cent 1855 over 1845. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Schätzung: € 1.000,00

Los 505

Los 505
Koninkrijk. 10 Cent 1859. Prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 506

Los 506
Koninkrijk. 10 Cent 1863. PCGS slab: MS 64.
Schätzung: € 300,00

Los 507

Los 507
Koninkrijk. 10 Cent 1868. NGC slab: MS 66. Uiterst zeldzaam in deze unieke kwaliteit.
Schätzung: € 2.500,00

Los 508

Los 508
Koninkrijk. 10 Cent 1868. Zeer fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 509

Los 509
Koninkrijk. 10 Cent 1869. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 200,00

Los 510

Los 510
Koninkrijk. 10 Cent 1874a. 1e Halfjaar. Fraai+.
Schätzung: € 100,00

Los 511

Los 511
Koninkrijk. 10 Cent 1880. Lichte patina. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 512

Los 512
Koninkrijk. 10 Cent 1880. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 513

Los 513
Koninkrijk. 10 Cent 1881. FDC.
Schätzung: € 75,00

Los 514

Los 514
Koninkrijk. 10 Cent 1882. NGC slab: MS 66.
Schätzung: € 200,00

Los 515

Los 515
Koninkrijk. 10 Cent 1887. Lichte patina. FDC.
Schätzung: € 125,00

Los 516

Los 516
Koninkrijk. 10 Cent 1889. FDC.
Schätzung: € 75,00