4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 539

Los 539
Koninkrijk. 25 Cent 1822 Utrecht. Fantastisch stuk, vol geslagen, mooie melkwitte kleur. FDC.
Schätzung: € 3.000,00

Los 540

Los 540
Koninkrijk. 25 Cent 1823 over 1822 Brussel. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit. FDC.
Schätzung: € 900,00

Los 541

Los 541
Koninkrijk. 25 Cent 1826 Brussel. Melkwitte FDC.
Schätzung: € 200,00

Los 542

Los 542
Koninkrijk. 25 Cent 1850. Prachtig.
Schätzung: € 900,00

Los 543

Los 543
Koninkrijk. 25 Cent 1887. NGC slab: MS 65. Uitzonderlijk zeldzaam in deze frisse kwaliteit!
Schätzung: € 2.000,00

Los 544

Los 544
Koninkrijk. 25 Cent 1889. NGC slab: MS 65. Uitzonderlijk zeldzaam in deze frisse kwaliteit!
Schätzung: € 1.000,00

Los 545

Los 545
Koninkrijk. 25 Cent 1890a. Met punt achter jaartal. FDC. Mooie witte kleur.
Schätzung: € 500,00

Los 546

Los 546
Koninkrijk. 25 Cent 1890b. Zonder punt. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 547

Los 547
Koninkrijk. 25 Cent 1892. Melkwitte FDC.
Schätzung: € 300,00

Los 548

Los 548
Koninkrijk. 25 Cent 1893. FDC.
Schätzung: € 350,00

Los 549

Los 549
Koninkrijk. 25 Cent 1894. Mooie zachte zilverkleur! FDC.
Schätzung: € 350,00

Los 550

Los 550
Koninkrijk. 25 Cent 1895a. UNC.
Schätzung: € 300,00

Los 551

Los 551
Koninkrijk. 25 Cent 1897. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 552

Los 552
Koninkrijk. 25 Cent 1901. Type b met smalle hals. Beginnende patina. FDC.
Schätzung: € 125,00

Los 553

Los 553
Koninkrijk. 25 Cent 1903. Beginnende patina. FDC.
Schätzung: € 125,00

Los 554

Los 554
Koninkrijk. 25 Cent 1904. UNC.
Schätzung: € 100,00