4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 577

Los 577
Koninkrijk. 1 Gulden 1818 Utrecht. Allereerste gulden uit het Koninkrijk. Zeldzaam jaar. Nette zeer fraai.
Schätzung: € 3.500,00

Los 578

Los 578
Koninkrijk. 1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai+.
Schätzung: € 250,00

Los 579

Los 579
Koninkrijk. 1 Gulden 1820 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 580

Los 580
Koninkrijk. 1 Gulden 1821 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 581

Los 581
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht. Streepje tussen kroon en wapen. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 582

Los 582
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht b. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00

Los 583

Los 583
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht b. Met streepje tussen kroon en wapen. Fraai/zeer fraai+.
Schätzung: € 125,00

Los 584

Los 584
Koninkrijk. 1 Gulden 1828 Utrecht. Krasje achter het hoofd, overigens zeer fraai+.
Schätzung: € 300,00

Los 585

Los 585
Koninkrijk. 1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 586

Los 586
Koninkrijk. 1 Gulden 1831 over 1821 Utrecht. Zeer fraai+.
Schätzung: € 250,00

Los 587

Los 587
Koninkrijk. 1 Gulden 1832 over 1821 Utrecht. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00

Los 588

Los 588
Koninkrijk. 1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 589

Los 589
Koninkrijk. 1 Gulden 1837. Zeer fraai.
Schätzung: € 125,00

Los 590

Los 590
Koninkrijk. 1 Gulden 1840. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! UNC.
Schätzung: € 750,00

Los 591

Los 591
Koninkrijk. 1 Gulden 1842a. Kort borstbeeld. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 592

Los 592
Koninkrijk. 1 Gulden 1843. Prachtig.
Schätzung: € 150,00