4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 620

Los 620
Koninkrijk. Zilveren dukaat of rijksdaalder 1816. Mooi stuk, zoals gebruikelijk door gebruik van mindere stempels iets zwak van slag, maar met volle stempelglans. UNC. Aantrekkelijk stuk!
Schätzung: € 1.750,00

Los 621

Los 621
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1840. Ca. prachtig.
Schätzung: € 350,00

Los 622

Los 622
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 623

Los 623
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1841. Zeer fraai.
Schätzung: € 400,00

Los 624

Los 624
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845a. FDC.
Schätzung: € 600,00

Los 625

Los 625
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845b. Met streepje tussen kroon en wapen. UNC.
Schätzung: € 800,00

Los 626

Los 626
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845 Lelie met parel op de band. UNC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Schätzung: € 1.250,00

Los 627

Los 627
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1846 Lelie. FDC.
Schätzung: € 600,00

Los 628

Los 628
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1847. FDC. Mooie melkwitte kleur en scherpe details.
Schätzung: € 350,00

Los 629

Los 629
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1848/4-. FDC. Mooie melkwitte kleur en scherpe details.
Schätzung: € 300,00

Los 630

Los 630
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1850. UNC.
Schätzung: € 250,00

Los 631

Los 631
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1851a. UNC.
Schätzung: € 250,00

Los 632

Los 632
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1854 over 1852. Ruim prachtig.
Schätzung: € 750,00

Los 633

Los 633
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1857. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Schätzung: € 400,00

Los 634

Los 634
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1858. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 300,00

Los 635

Los 635
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1860. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 600,00