18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 200

Los 200
Deventer. Leeuwendaalder 1640. D.857; Cnm 2.12.18. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 201

Los 201
Deventer. Zilveren dukaat 1662. D.990; Cnm 2.12.24. Fraai+.
Schätzung: € 50,00

Los 202

Los 202
Deventer. Florijn van 28 stuivers 1685. Klop HOL. D.1112; Cnm 2.12.43. Fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 203

Los 203
Deventer. Wapenstuiver 1691. V.156.6; Cnm 2.12.70. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Kategorie