18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 294

Los 294
Overijssel. Nederlandse rijksdaalder 1619. D.948; Cnm 2.38.68. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 295

Los 295
Overijssel. Dukaton of zilveren rijder 1666 over 1665. Onbekende jaartalwijziging. D.1034; Cnm 2.38.76. Ca. fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 296

Los 296
Overijssel. 3 Gulden 1682. D.1135; Cnm 2.38.86. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 297

Los 297
Overijssel. Gulden 1701, 1703, 1705, 1706. D.1184; Cnm 2.38.90. Zeer fraai. 4 ex.
Schätzung: € 100,00

Los 298

Los 298
Overijssel. Gulden 1707. D.1184; Cnm 2.38.90. Gebruikelijk zwakke slag. Stempelglans. Prachtig/FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 299

Los 299
Overijssel. Gulden 1718, 1720, 1721. D.1184; Cnm 2.38.91. Zeer fraai. 3 ex.
Schätzung: € 75,00

Los 300

Los 300
Overijssel. Gulden 1719. D.1184; Cnm 2.38.91. Prachtig+.
Schätzung: € 50,00

Los 301

Los 301
Overijssel. Gulden 1722 en 1725/24. D.1184; Cnm 2.38.91. Zeer fraai. 2 ex.
Schätzung: € 50,00

Los 302

Los 302
Overijssel. Gulden 1723. D.1184; Cnm 2.38.91. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 303

Los 303
Overijssel. Gulden 1733. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 304

Los 304
Overijssel. Gulden 1734. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 305

Los 305
Overijssel. Gulden 1735. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 306

Los 306
Overijssel. Gulden 1736. D.1184; Cnm 2.38.92. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 307

Los 307
Overijssel. Gulden 1737. D.1184; Cnm 2.38.92. Fantastische stempelglans. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 308

Los 308
Overijssel. Gulden 1738. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 309

Los 309
Overijssel. Gulden 1764. Mmt. 3 bollen. D.1184; Cnm 2.38.93. Prachtig.
Schätzung: € 50,00