18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 541

Los 541
5 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 542

Los 542
5 Cent 1853. Zeer fraai+.
Schätzung: € 350,00

Los 543

Los 543
5 Cent 1855, 1859, 1863 . Prachtig en beter. 3 ex.
Schätzung: € 30,00

Los 544

Los 544
5 Cent 1862. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 545

Los 545
5 Cent 1868. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 546

Los 546
5 Cent 1869. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 547

Los 547
5 Cent 1887. FDC.
Schätzung: € 50,00

Los 548

Los 548
5 Cent 1907. NGC MS 67.
Schätzung: € 200,00

Los 549

Los 549
5 Cent 1908. NGC MS 67.
Schätzung: € 200,00

Los 550

Los 550
5 Cent 1950. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 551

Los 551
5 Cent 1961. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 20,00

Kategorie