18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 604

Los 604
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 605

Los 605
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 606

Los 606
1 Gulden 1824 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 607

Los 607
1 Gulden 1832. Zeer fraai.
Schätzung: € 175,00

Los 608

Los 608
1 Gulden 1837. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
Schätzung: € 350,00

Los 609

Los 609
1 Gulden 1840. Fraai+.
Schätzung: € 40,00

Los 610

Los 610
1 Gulden 1840. Fraai+.
Schätzung: € 40,00

Los 611

Los 611
1 Gulden 1840. Fraai+.
Schätzung: € 40,00

Los 612

Los 612
1 Gulden 1851. FDC.
Schätzung: € 225,00

Los 613

Los 613
1 Gulden 1851. Mooie patina. UNC.
Schätzung: € 200,00

Los 614

Los 614
1 Gulden 1853. Zeer fraai.
Schätzung: € 300,00

Los 615

Los 615
1 Gulden 1854. UNC.
Schätzung: € 125,00

Los 616

Los 616
1 Gulden 1855. Prachtig/FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 617

Los 617
1 Gulden 1855. Prachtig.
Schätzung: € 75,00

Los 618

Los 618
1 Gulden 1856. UNC.
Schätzung: € 125,00

Los 619

Los 619
1 Gulden 1856 over 1854. Onbekende, maar leuke duidelijke jaartalwijziging. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Kategorie