18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 679

Los 679
10 Gulden goud 1819 Utrecht . Variant met hoge 9. Zeldzaam in deze bijzonder mooie kwaliteit. FDC.
Schätzung: € 5.000,00

Los 680

Los 680
10 Gulden goud 1823 Utrecht. FDC.
Schätzung: € 1.500,00

Los 681

Los 681
10 Gulden goud 1824 Brussel. FDC.
Schätzung: € 500,00

Los 682

Los 682
10 Gulden goud 1824 Brussel. Zeer fraai.
Schätzung: € 350,00

Los 683

Los 683
10 Gulden goud 1825 Utrecht. Prachtig
Schätzung: € 750,00

Los 684

Los 684
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Schätzung: € 400,00

Los 685

Los 685
10 Gulden goud 1828 Brussel. FDC.
Schätzung: € 500,00

Los 686

Los 686
10 Gulden goud 1830 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. Prachtig+.
Schätzung: € 2.000,00

Los 687

Los 687
10 Gulden goud 1832. Prachtig-.
Schätzung: € 400,00

Los 687a

Los 687a
10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. FDC. Sublieme kleur met geweldige stempelglans.
Schätzung: € 3.000,00

Los 688

Los 688
10 Gulden goud 1833. Subliem strak premium stuk met stempelglans. FDC.
Schätzung: € 800,00

Los 689

Los 689
10 Gulden goud 1840. Ca. prachtig.
Schätzung: € 400,00

Los 690

Los 690
10 Gulden goud 1850. Zeldzaam jaar, helaas wat mindere kwaliteit. Fraai.
Schätzung: € 1.500,00

Los 691

Los 691
10 Gulden goud 1851. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 3.000,00

Los 692

Los 692
10 Gulden goud 1875. FDC.
Schätzung: € 225,00

Los 693

Los 693
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Schätzung: € 200,00