18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 762

Los 762
Gouden dukaat 1814. Sch.200. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 350,00

Los 763

Los 763
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Fantastische kleur. FDC.
Schätzung: € 400,00

Los 764

Los 764
Schätzung: € 400,00

Los 765

Los 765
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 766

Los 766
Gouden dukaat 1816. Fantastische kleur. FDC.
Schätzung: € 500,00

Los 767

Los 767
Gouden dukaat 1817 Utrecht. NGC MS 64. Uitzonderlijk mooi stuk met sublieme stempelglans.
Schätzung: € 1.250,00

Los 768

Los 768
Gouden dukaat 1817 Utrecht. UNC.
Schätzung: € 600,00

Los 769

Los 769
Gouden dukaat 1818 Utrecht. FDC.
Schätzung: € 300,00

Los 770

Los 770
Gouden dukaat 1820 Utrecht. FDC.
Schätzung: € 800,00

Los 771

Los 771
Gouden dukaat 1821 Utrecht. FDC.
Schätzung: € 700,00

Los 772

Los 772
Gouden dukaat 1837. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 175,00

Los 773

Los 773
Gouden dukaat 1841 Lelie. Sch.505. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 300,00

Los 774

Los 774
Gouden dukaat 1849. Mooi groot muntplaatje, mogelijk Proefslag. Proof(like) uiterlijk.
Schätzung: € 300,00

Los 775

Los 775
Gouden dukaat 1905. Mooie frisse kleur. FDC.
Schätzung: € 1.250,00

Los 776

Los 776
Gouden dukaat 1910. Mooie frisse kleur. FDC.
Schätzung: € 800,00

Los 777

Los 777
Gouden dukaat 1917. FDC.
Schätzung: € 150,00