10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1875. Prachtig-.
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1876. Prachtig-.
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1877. FDC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1877. Prachtig/FDC.
Mehr...Schätzung: € 140,00
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1877. Zeer fraai. In gouden hanger.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1880. FDC. Mooie kleur.
Mehr...Schätzung: € 180,00
10 Gulden goud 1885. UNC.
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1885. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 140,00
10 Gulden goud 1889. FDC.
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1889. FDC. Mooie kleur.
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1889. FDC. Stempelbreukje in de 9, interessant!
Mehr...Schätzung: € 160,00
10 Gulden goud 1897. Zeer fraai. In gouden hanger.
Mehr...Schätzung: € 150,00
10 Gulden goud 1897a. FDC.
Mehr...Schätzung: € 160,00