16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 633

Los 633
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Schätzung: € 140,00

Los 634

Los 634
10 Gulden goud 1875. Prachtig-.
Schätzung: € 140,00

Los 635

Los 635
10 Gulden goud 1875. Zeer fraai.
Schätzung: € 140,00

Los 636

Los 636
10 Gulden goud 1876. Prachtig-.
Schätzung: € 140,00

Los 637

Los 637
10 Gulden goud 1877. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 638

Los 638
10 Gulden goud 1877. Prachtig/FDC.
Schätzung: € 140,00

Los 639

Los 639
Schätzung: € 140,00

Los 640

Los 640
10 Gulden goud 1877. Zeer fraai. In gouden hanger.
Schätzung: € 150,00

Los 641

Los 641
10 Gulden goud 1880. FDC. Mooie kleur.
Schätzung: € 180,00

Los 642

Los 642
10 Gulden goud 1885. UNC.
Schätzung: € 160,00

Los 643

Los 643
10 Gulden goud 1885. Prachtig.
Schätzung: € 140,00

Los 644

Los 644
10 Gulden goud 1889. FDC.
Schätzung: € 160,00

Los 645

Los 645
10 Gulden goud 1889. FDC. Mooie kleur.
Schätzung: € 160,00

Los 646

Los 646
10 Gulden goud 1889. FDC. Stempelbreukje in de 9, interessant!
Schätzung: € 160,00

Los 647

Los 647
10 Gulden goud 1897. Zeer fraai. In gouden hanger.
Schätzung: € 150,00

Los 648

Los 648
10 Gulden goud 1897a. FDC.
Schätzung: € 160,00