4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 375

Los 375
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586. vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met iets aanslag. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 376

Los 376
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 377

Los 377
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00

Los 378

Los 378
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00

Los 379

Los 379
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Vlekjes. Prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 380

Los 380
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 381

Los 381
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai-.
Schätzung: € 150,00

Los 382

Los 382
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1589 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 383

Los 383
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00

Los 384

Los 384
Schätzung: € 150,00

Los 385

Los 385
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
Schätzung: € 150,00

Los 386

Los 386
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 387

Los 387
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 388

Los 388
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 389

Los 389
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 390

Los 390
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 159Z .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00