16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 649

Los 649
10 Gulden goud 1897b. FDC.
Schätzung: € 160,00

Los 650

Los 650
10 Gulden goud 1897b. Zeer fraai.
Schätzung: € 140,00

Los 651

Los 651
Schätzung: € 140,00

Los 652

Los 652
Schätzung: € 140,00

Los 653

Los 653
10 Gulden goud 1897b/1897. UNC.
Schätzung: € 160,00

Los 654

Los 654
10 Gulden goud 1897b/189_. FDC.
Schätzung: € 160,00

Los 655

Los 655
10 Gulden goud 1897b/189_. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 656

Los 656
10 Gulden goud 1898a. FDC.
Schätzung: € 250,00

Los 657

Los 657
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 200,00

Los 658

Los 658
10 Gulden goud 1898a. Zeer fraai+.
Schätzung: € 200,00

Los 659

Los 659
10 Gulden goud 1911. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 660

Los 660
10 Gulden goud 1912. Prachtig.
Schätzung: € 140,00

Los 661

Los 661
10 Gulden goud 1913. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 662

Los 662
10 Gulden goud 1913. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 663

Los 663
10 Gulden goud 1913. UNC.
Schätzung: € 150,00

Los 664

Los 664
10 Gulden goud 1917. UNC.
Schätzung: € 150,00