18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 528

Los 528
1 Cent 1900b. Met ovale nullen. NGC MS 66+ BN.
Schätzung: € 200,00

Los 529

Los 529
1 Cent 1900b. Met ovale nullen. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 75,00

Los 530

Los 530
1 Cent 1901G. NGC MS 64 RB.
Schätzung: € 150,00

Los 531

Los 531
1 Cent 1901G. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 532

Los 532
1 Cent 1904. NGC MS 64 RB.
Schätzung: € 100,00

Los 533

Los 533
1 Cent 1904. Mooie kleur. FDC.
Schätzung: € 25,00

Los 534

Los 534
1 Cent 1905. NGC MS 65 RB.
Schätzung: € 100,00

Los 535

Los 535
1 Cent 1950. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 20,00

Los 536

Los 536
2 1/2 Cent 1886. FDC.
Schätzung: € 40,00

Los 537

Los 537
2 1/2 Cent 1890. FDC.
Schätzung: € 75,00

Los 538

Los 538
2 1/2 Cent 1903. NGC MS 65 RB.
Schätzung: € 100,00

Los 539

Los 539
2 1/2 Cent 1941 zink. Originele kleur. FDC.
Schätzung: € 20,00

Los 540

Los 540
2 1/2 Cent 1941 zink. Met centrale doorboring. Sch.1044. RRRR. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 500,00

Los 541

Los 541
5 Cent 1827 Utrecht. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 542

Los 542
5 Cent 1853. Zeer fraai+.
Schätzung: € 350,00

Los 543

Los 543
5 Cent 1855, 1859, 1863 . Prachtig en beter. 3 ex.
Schätzung: € 30,00