4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 671

Los 671
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1927 + zilveren penning. In cassette KNM.
Schätzung: € 200,00

Los 672

Los 672
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1932. FDC.
Schätzung: € 200,00

Los 673

Los 673
Schätzung: € 200,00

Los 674

Los 674
Koninkrijk. Wilhelmina goud collectie in cassette. 5 Gulden 1912 en 10 gulden 1897, 1898, 1911/1933. 12 ex.
Schätzung: € 2.000,00

Los 675

Los 675
Koninkrijk. 20 Gulden goud of Dubbele Gouden Willem 1853. Sch.544. Oplage slechts 136 ex. Uiterst zeldzaam topstuk. UNC.
Schätzung: € 25.000,00

Los 676

Los 676
Koninkrijk. 50 Gulden zilver 1987. Proefontwerp door Eric Claus. Proof in capsule.
Schätzung: € 450,00

Los 677

Los 677
Koninkrijk. Gouden dukaat 1974. In hangertje.
Schätzung: € 100,00

Los 678

Los 678
Koninkrijk. Gouden dukaat 1978. Prooflike.
Schätzung: € 100,00

Los 679

Los 679
Koninkrijk. Gouden dukaat 1990. Proof.
Schätzung: € 100,00

Los 680

Los 680
Koninkrijk. Gouden dukaat 1992. Proof.
Schätzung: € 100,00

Los 681

Los 681
Koninkrijk. Dubbele gouden dukaat 1854. Sch.561. Oplage slechts enkele stuks. Uiterst zeldzaam topstuk in fantastische kwaliteit. Een van de mooiste stukken die ik heb gezien. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. FDC.
Schätzung: € 20.000,00

Los 682

Los 682
Collectie V.O.C. 1602-2002. Serie van 6 BU muntsets 2002/2003.
Schätzung: € 50,00

Los 683

Los 683
Koninkrijk. Lot 10 cent Wilhelmina. 1892, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 1901, 03(2), 04, 05, 06, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Fraai tot prachtig.
Schätzung: € 100,00

Los 684

Los 684
Koninkrijk. Lot 10 cent Willem III. 1862, 63, 69, 71, 73, 74b, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 87, 89, 90. Fraai tot FDC. 18 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 685

Los 685
Koninkrijk. Lot 25 cent Wilhelmina. 1892/1945P, inclusief 1895 schuin en 1901 brede hals. Fraai tot prachtig. 34 ex.
Schätzung: € 150,00

Los 686

Los 686
Koninkrijk. Lot 25 cent Willem III. 1887, 1889, 1890a. Fraai en beter. 3 ex.
Schätzung: € 50,00