18 Juni 2022 12:00
Lose: 937, Prebid: ja, Live-Auktion: ja

Los 263

Los 263
Holland. Leeuwendaalder 1598. D.831; Cnm 2.28.66. Zeer fraai+.
Schätzung: € 100,00

Los 264

Los 264
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1756. D.1014; Cnm 2.28.84. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 265

Los 265
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1774. D.1014; Cnm 2.28.84. Enkele patina vlekjes, overigens prachtig/FDC.
Schätzung: € 250,00

Los 266

Los 266
Holland. Driegulden 1763. D.1146; Cnm 2.28.101. Heerlijk fris exemplaar met mooie stempelglans. UNC.
Schätzung: € 250,00

Los 267

Los 267
Holland. Gulden 1713 over 1711. D.1179; Cnm 2.28.104. Bijna zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 268

Los 268
Holland. Gulden 1716. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 269

Los 269
Holland. Gulden 1736. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 270

Los 270
Holland. Gulden 1748. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 271

Los 271
Holland. Gulden 1748. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 272

Los 272
Holland. Gulden 1749. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 273

Los 273
Holland. Gulden 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00

Los 274

Los 274
Holland. Gulden 1763 over 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 275

Los 275
Holland. Gulden 1765. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 40,00

Los 276

Los 276
Holland. X Stuiver 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Schätzung: € 100,00

Los 277

Los 277
Holland. X Stuiver 1749 over 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. FDC-.
Schätzung: € 100,00

Los 278

Los 278
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Schätzung: € 100,00