4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 87

Los 87
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. UNC-.
Schätzung: € 75,00

Los 88

Los 88
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. Zeer fraai.
Schätzung: € 15,00

Los 89

Los 89
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1.R. Replacement. Zeer fraai.
Schätzung: € 20,00

Los 90

Los 90
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a2. Zeer fraai+.
Schätzung: € 20,00

Los 91

Los 91
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a3. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 92

Los 92
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4. Prachtig.
Schätzung: € 30,00

Los 93

Los 93
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4.R. Replacement. Zeer fraai.
Schätzung: € 10,00

Los 94

Los 94
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 95

Los 95
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1.R. Replacement. Zeer fraai+.
Schätzung: € 10,00

Los 96

Los 96
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b2. UNC.
Schätzung: € 70,00

Los 97

Los 97
Schätzung: € 10,00

Los 98

Los 98
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c. UNC.
Schätzung: € 50,00

Los 99

Los 99
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c.R. Replacement. UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 100

Los 100
Schätzung: € 75,00

Los 101

Los 101
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45d2. Invulserie. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 102

Los 102
Schätzung: € 750,00