4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 97

Los 97
Schätzung: € 10,00

Los 98

Los 98
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c. UNC.
Schätzung: € 50,00

Los 99

Los 99
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c.R. Replacement. UNC.
Schätzung: € 75,00

Los 100

Los 100
Schätzung: € 75,00

Los 101

Los 101
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45d2. Invulserie. Prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 102

Los 102
Schätzung: € 750,00

Los 103

Los 103
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47c. UNC.
Schätzung: € 25,00

Los 104

Los 104
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47d1. UNC.
Schätzung: € 50,00

Los 105

Los 105
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1a;PL47e2. UNC.
Schätzung: € 15,00

Los 106

Los 106
Nederland. 10 Gulden 1968. Frans Hals. Alm.49-1b;PL47a2. UNC.
Schätzung: € 50,00

Los 107

Los 107
Nederland. 10 Gulden 1997. IJsvogel. Alm.50-1;PL48b2. UNC.
Schätzung: € 100,00

Los 108

Los 108
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1. Buiten omloop gesteld. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 109

Los 109
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 110

Los 110
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a1.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 111

Los 111
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a2. Buiten omloop. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 112

Los 112
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a2. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00