4 Juli 2020 12:00
Lose: 702, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 113

Los 113
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50a3. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 114

Los 114
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1a;PL50b1. Zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 115

Los 115
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1b;PL50b2. Buiten omloop gesteld. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 50,00

Los 116

Los 116
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-1b;PL50b2. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 117

Los 117
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-2;PL50c. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 118

Los 118
Nederland. 20 Gulden 1926. Stuurman. Alm.57-2;PL50c.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 119

Los 119
Nederland. 20 Gulden 1939. Emma. Alm.58-1;PL51b3.R. Replacement. UNC.
Schätzung: € 80,00

Los 120

Los 120
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52a. UNC-.
Schätzung: € 800,00

Los 121

Los 121
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52b. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 122

Los 122
Nederland. 20 Gulden 1945. Stadhouder Willem III. Alm.59-1;PL52c. Ca. fraai.
Schätzung: € 75,00

Los 123

Los 123
Nederland. 20 Gulden 1955. Boerhave. Alm.60-1;PL53a.R. Replacement. Prachtig.
Schätzung: € 250,00

Los 124

Los 124
Nederland. 25 Gulden 1921. Willem van Oranje. Alm.73-1c; PL58c3.b. Fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 125

Los 125
Nederland. 25 Gulden 1927. Willem van Oranje. Alm.74-1; PL59a. Fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 126

Los 126
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b. Zeer fraai/prachtig.
Schätzung: € 150,00

Los 127

Los 127
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b1.R. Replacement. Buiten omloop gesteld. Fraai+.
Schätzung: € 40,00

Los 128

Los 128
Nederland. 25 Gulden 1929. Willem van Oranje. Alm.75-1; PL60b1.R. Replacement. Fraai+.
Schätzung: € 100,00