Arnoldus Goudgulden z.j. In cassette KNM met certficaat.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Zilveren rijder 1792. Cnm. 2.17.133. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 80,00
1 Gulden 1712. Cnm. 2.17.152. Vrijwel prachtig.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Gouden dukaat 1750. Cnm. 2.28.54. Ca. zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Gouden dukaat 1757. Cnm. 2.28.54.; D.775. Zeer fraai-.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Leeuwendaalder 1576. Cnm. 2.28.66. Fraai/zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Zilveren rijder 1673. Cnm. 2.28.84. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
1/2 Zilveren rijder 1770. Cnm. 2.28.88. Fraai+.
Mehr...Schätzung: € 50,00
X Stuiver 1748. Cnm. 2.28.107. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 25,00
Scheepjesschelling 1736. Cnm. 2.28.116. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 30,00
Zilveren duit 1746. Cnm. 2.28.126. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Zilveren duit 1751. Cnm. 2.28.126. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 40,00
Zilveren dukaat 1695. Cnm. 2.38.73. Fraai+.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Halve zilveren rijder 1778. Prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Halve zilveren rijder 1786. FDC. Mooie melkwitte kleur en stempelglans.
Mehr...Schätzung: € 300,00
Halve zilveren rijder 1787. Ruim prachtig.
Mehr...Schätzung: € 175,00