1979. Uniedaalder goud.
Mehr...Schätzung: € 200,00
1997. Euro voorloper. Hooft. 5/100 Euro goud. Compleet.
Mehr...Schätzung: € 100,00
1998. Euro voorloper. Escher. 5/100 Euro goud. Compleet.
Mehr...Schätzung: € 100,00
1998. Euro voorloper. Tromp. 5/100 Euro goud. Compleet.
Mehr...Schätzung: € 100,00
1998. Euro voorloper. London. 200 Euro zilver en goud.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Euro voorlopers. 2 Cassettes met 24 meest zilveren uitgiften.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Euro voorlopers 20 euro (5), diverse sets, etc.
Mehr...Schätzung: € 25,00
Album met reclamegeld, automaatpenningen, etc.
Mehr...Schätzung: € 25,00
Doosje divers modern, penningen, munten, etc. w.o. zilver.
Mehr...Schätzung: € 50,00
Lot diverse gouden munten en penningen. Moet gezien worden. 8 ex.
Mehr...Schätzung: € 500,00
Penningen. Heerlijk oud lotje met 19 leuke penningen, w.o. zilver. Moet gezien worden!
Mehr...Schätzung: € 150,00
Sigarendoos met allerhande oude en moderne penningen. Heerlijk uitzoeklot.
Mehr...Schätzung: € 100,00
1 Gulden 1920 zilverbon. Almanak 03-1b. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 75,00
1 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a. UNC.
Mehr...Schätzung: € 150,00
1 Gulden 1938 zilverbon. Almanak 04-1a en 1b. Prachtig en UNC. 2 ex.
Mehr...Schätzung: € 50,00
1 Gulden 1943 muntbiljet. Almanak 05-1. UNC.
Mehr...Schätzung: € 35,00