Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 150,00
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai+.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 100,00
Halve gouden rijder 1607. Cnm. 2.17.63; D.652. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 750,00
Nederlandse rijksdaalder 1611/10. Cnm 2.17.121; D.938. Zeer fraai/prachtig.
Mehr...Schätzung: € 200,00
Kwart gulden 1756. Cnm 2.17.159; V.14.5; Holland 2 stuiver 1719. Ca. zeer fraai. 2 ex.
Mehr...Schätzung: € 25,00
Duit zilver 1761. Cnm 2.17.195. Zeer fraai.
Mehr...Schätzung: € 50,00