16 Juni 2018 12:00
Lose: 1128, Prebid: nein, Live-Auktion: ja

Los 617

Los 617
10 Gulden goud 1823 Utrecht. Prachtig.
Schätzung: € 1.200,00

Los 618

Los 618
10 Gulden goud 1824 Utrecht. Prachtig.
Schätzung: € 750,00

Los 619

Los 619
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Schätzung: € 350,00

Los 620

Los 620
10 Gulden goud 1828 Brussel. UNC.
Schätzung: € 650,00

Los 621

Los 621
10 Gulden goud 1829 Brussel. Prachtig. Zeldzaam jaar.
Schätzung: € 7.500,00

Los 622

Los 622
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Prachtig+.
Schätzung: € 500,00

Los 623

Los 623
10 Gulden goud 1832. Prachtig+.
Schätzung: € 350,00

Los 624

Los 624
10 Gulden goud 1833. Prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 625

Los 625
10 Gulden goud 1839. FDC.
Schätzung: € 800,00

Los 626

Los 626
10 Gulden goud 1839. Prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 627

Los 627
10 Gulden goud 1840. FDC.
Schätzung: € 500,00

Los 628

Los 628
10 Gulden goud 1840. UNC.
Schätzung: € 450,00

Los 629

Los 629
10 Gulden goud 1840. UNC.
Schätzung: € 450,00

Los 630

Los 630
10 Gulden goud 1840 over 1837. Mooie duidelijke overslag, oud muntmeesterteken nog duidelijk zichtbaar. FDC. Topstukje.
Schätzung: € 3.000,00

Los 631

Los 631
10 Gulden goud 1875. FDC.
Schätzung: € 150,00

Los 632

Los 632
10 Gulden goud 1875. FDC.
Schätzung: € 150,00