Los 273

Los 273
Gouden rijder 1761. Cnm. 2.20.6; D.1161. Gebruikelijke iets zwakke slag. Mooie kleur. Prachtig.
Schätzung: € 600,00

Los 274

Los 274
Duit 1682. Cnm. 2.20.24: V.183.3. Zeer fraai-.
Schätzung: € 25,00