Los 276

Los 276
Gouden rijder 1750/49. Cnm. 2.28.47; D.782. Miniem randtikje. Prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 277

Los 277
Prinsendaalder 1584. Cnm 2.28.70. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 200,00

Los 278

Los 278
Scheepjesschelling goud 1781. Cnm. 2.28.116. Helaas veel krassen op voorzijde, mooie kleur.
Schätzung: € 200,00

Los 279

Los 279
Wapenstuiver goud 1724. Cnm 2.28.122; D.819. Prachtig/prachtig+.
Schätzung: € 200,00

Los 280

Los 280
Duit zilver 1702. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 281

Los 281
Duit zilver 1749. Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00