Los 283

Los 283
Gouden rijder 1760. Cnm. 2.38.41; D.1060. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
Schätzung: € 750,00

Los 284

Los 284
Nederlandse rijksdaalder 1620. Cnm 2.38.68; D.948. Zeer fraai/zeer fraai+.
Schätzung: € 100,00

Los 285

Los 285
1 Gulden 1738. Cnm 2.38.92; D.1184. Prachtig+.
Schätzung: € 50,00