Los 286

Los 286
Dorestad. Lodewijk de Vrome 814-840. Denier. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 287

Los 287
Uniedaalder 1579. Cnm. 2.43.30; D.137. Ca. prachtig. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit!
Schätzung: € 1.500,00

Los 288

Los 288
Uniedaalder 1579. Cnm. 2.43.30; D.137. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 750,00

Los 288a

Los 288a
Dukaat goud 1587. Cnm. 2.43.42; D.963. Ca. zeer fraai.
Schätzung: € 250,00

Los 289

Los 289
Zilveren rijder 1757. Cnm 2.43.101; D.1031. Prachtig. Mooie patina.
Schätzung: € 200,00

Los 290

Los 290
3 Gulden 1714. Cnm 2.43.116; D.1150. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 291

Los 291
3 Gulden 1794. Cnm 2.43.117; D.1150. Zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 292

Los 292
Kwart gulden 1758. Cnm 2.43.126; V.111.6. FDC-.
Schätzung: € 50,00