Los 295

Los 295
Gouden rijder 1761 mmt. haan. Cnm. 2.46.3; D.843. Prachtig.
Schätzung: € 500,00

Los 296

Los 296
Leeuwendaalder 1617. Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 297

Los 297
Leeuwendaalder 1651. Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Schätzung: € 50,00

Los 298

Los 298
Prinsendaalder 1593. Cnm 2.46.28. Zeer fraai.
Schätzung: € 150,00

Los 299

Los 299
Prinsendaalder 1597. Cnm 2.46.28. Zeer fraai-.
Schätzung: € 125,00

Los 300

Los 300
Zilveren rijder 1666. Cnm 2.46.38. Fraai+.
Schätzung: € 75,00

Los 301

Los 301
Zilveren rijder 1673. Cnm 2.46.38; D.1019. Zeer fraai.
Schätzung: € 100,00

Los 302

Los 302
Scheepjesschelling 1754. Cnm 2.46.70. Zeer fraai.
Schätzung: € 30,00